Een beautybehandeling voor Ruby and Rose

Beautysalons door heel Nederland bieden de

'Ruby and Rose-behandeling' aan

Vanaf vandaag is het mogelijk om een luxe huidverbeteringsbehandeling te ondergaan bij diverse beautysalons door heel Nederland. De salons doneren een deel van de opbrengst van de behandeling aan Ruby and Rose. Groothandel Beauty2People, leverancier van  huidverbeteringsproducten aan salons en initiator van deze actie, doneert per verkochte behandeling ook een deel van de opbrengst aan Ruby and Rose.

Stichting Ruby and Rose en groothandel Beauty2People zijn geen vreemden voor elkaar. In 2021 opende Beauty2People na vijftien jaar de deuren van haar nieuwe pand in Moordrecht. Eigenaresse Edith de Jong besloot de genodigden voor de feestelijke opening om een donatie voor Ruby and Rose te vragen. Edith: "Voor de opening van het nieuwe pand leek het ons een mooi idee om in plaats van bloemen of andere attenties, een donatie voor een goed doel te vragen aan onze genodigden. Voor mij persoonlijk was het al snel duidelijk dat het de Ruby and Rose stichting moest worden omdat ik mijn moeder, Cock de Jong, heb verloren aan de gevolgen van eierstokkanker. De diagnose werd vastgesteld in december 2009 en een jaar later, op 27 december 2010, is zij op 67-jarige leeftijd overleden."

Edith verloor Ruby and Rose niet uit het oog en bedacht samen met marketingdirector Sasja Leenders een nieuwe actie om wederom donaties te werven voor Ruby and Rose. Zij wilden daar ook graag hun afnemers, schoonheidssalons en beautyinstituten, bij betrekken en zo werd de 'Ruby and Rose-behandeling' geboren. 
Bij een mooie selectie beautysalons in Nederland kun je vanaf vandaag een huid verbeterende behandeling boeken met Hydropeptide. Je krijgt dan niet alleen een heerlijke behandeling, maar ook een sleutelhanger of armband van Ruby and Rose cadeau. De salon doneert vervolgens een bedrag aan Ruby and Rose en Beayty2People vult dit bedrag aan tot een mooie donatie per geboekte behandeling.

Bij deze salons kun je jouw eigen luxe behandeling boeken. Neem contact op met de gewenste salon en vraag naar de Ruby and Rose-behandeling:

Amsterdam - Parfumerie Louise - www.parfumerielouise.nl
Apeldoorn - Schoonheidssalon Artemystic - www.artemystic.nl
Beverwijk - Centre Cosmetique Carmen - www.centrecosmetiquecarmen.nl
Breda - Attirance Cosmetics Company - www.attirance.nl
Cuijk - Le Masque Schoonheidssalon - www.lemasque.nl
Den Haag - Skincare by Diane - www.skincarebydiane.nl
Ede - Beautysalon Florin - www.beautysalonflorin.nl
Eindhoven - Ullasa B.V. - www.ullasa.nl
Gouda - Body Line - www.huidinstituutgouda.nl
Horn - Beautysalon Castelli - www.beautysaloncastelli.nl
Kattendijke - Pb beauty -  www.pb-beauty.nl
Lunteren - Beautysalon Delejo - www.beautysalondelejo.nl
Nederweert - Kelly's Beauty & Bodycare - www.kellysbeautybodycare.nl
Netersel -  by Vera - www.beautybyvera.nl
Oene - Beautysalon Nathalie - www.beautysalonnathalie.nl
Purmerend - Studio Purmerend - www.studiopurmerend.nl
Reusel - Silence Totaal Cosmetique - www.silencereusel.nl
Rhoon - Bella Derma - www.belladerma.nl
Slenaken - New Feeling - www.new-feeling.nl
Volendam - Beautique Elegance - www.wellnessvolendam.nl
Zeewolde - Le Bien Être ,Beauty & Balance - www.le-bien-etre.nl


« 

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.